درباره هلدینگ داتیس

مسئله محیط زیست، یکی از مهم ترین دغدغه های امروز کشور است. توسعه تجاری و صنعتی در کشور بدون صیانت از محیط زیست، آثار مخربی بر کشور به جا گذاشته به طوری که شاهد رشد خشکسالی، قحطی، کمبود آب، آلودگی هوا در کشور هستیم. در نتیجه توجه به محیط زیست در فعالیت های اقتصادی یک ضرورت در شرایط کنونی است. از این رو همین ضرورت ما را بر آن داشته تا با استفاده از تکنولوژی ها روز دنیا در توسعه فعالیت های تجاری و اقتصادی"حامی محیط زیست"پیشگام باشیم و تمامی فعالیت های خود را براین اساس تنظیم نماییم.

هلدینگ داتیس، طی سالیان گذشته تلاش نموده با هدف"کارآفرینی و اشتغال زایی" با اتکاء به تیم جوان و متخصص خود، مدل جدیدی از کسب و کار را در اقتصاد ایران معرفی کند. مدلی که علاوه بر تامین منافع هلدینگ، توامان با مسئولیت های اجتماعی در زمینه حمایت از محیط زیست و اشتغالزایی در مناطق محروم است.

همچنین در مدل منحصر به فرد"کسب و کار داتیس" علاوه بر ارائه خدمات و محصولات با کیفیت در راستای محیط زیست، مشتری مداری از دیگر پایه های اساسی آن است. شعار"ما یک خانواده هستیم" که به عنوان رویکرد هلدینگ داتیس در اکرام و احترام به مشتری در نظر گرفته شده، گویا همین نکته است که در مدل"کسب و کار داتیس" مشتری، جزئی از خانواده داتیس می باشد و نه صرفا خریدار محصولات و خدمات.