نمایشگاه تبریز 
اولین حضور هلدینگ داتیس در نمایشگاه های کشور مربوط به سال 1395 می شود. در این سال شرکت داتیس خودرو با حضور در بیستمین نمایشگاه خودرو در شهر تبریز از خودروی پریوس رونمایی کرد. در این نمایشگاه علاوه بر حضور شرکت ها و تولیدکنندگان داخلی، شرکت هایی از کشورهای کره، چین، فرانسه و آلمان نیز حضور داشتند. این رویداد علاوه بر کمک به موفقیت پریوس، در راستای برندسازی داتیس خودرو نیز کمک شایانی نمود.

همایش خودرویی برج میلاد؛ رونمایی مجدد پریوس
پس از موفقیت در نمایشگاه تبریز، داتیس خودرو در همایش برج میلاد حضور یافت و مجددا از خودرو پریوس در تهران رونمایی کرد. در حال حاضر این خودرو یکی از پرطرفدارترین خودروها در بازار ایران است. حضور در همایش خودرویی برج میلاد به دلیل جایگاه منحصر به فرد آن در رویدادهای مهم کشور، منجر به شناخته شدن بیشتر داتیس خودرو در بازار خودرو گردید. براین اساس در همان سال داتیس خودرو تبدیل به برندی شناخته شده در میان هموطنان عزیزمان گردید و توانست سهم بازار خود را به طور قابل ملاحظه ای افزایش دهد. 

نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب تهران
پس از موفقیت هلدینگ داتیس در عقد قرارداد با شرکت معتبر و شناخته شده هیکو اسپرتیو آلمان، داتیس خودرو تصمیم به حضور در بزرگترین نمایشگاه خودرویی سال در شهرآفتاب گرفت. در این نمایشگاه خودروی XC90 به نمایش گذاشته شد و برنامه های داتیس خودرو در ارائه خدمات پس از فروش، تعمیر و نگهداری خودروهای لوکس، بویژه ولوو به اطلاع بازدیدکنندگان رسید. در نمایشگاه تهران شرکت داتیس خودرو به عنوان بنیان گذار اولین تعمیرگاه تخصصی هیبریدی کشور، تلاش نمود فرهنگ استفاده از این قیبل خودروها را توسعه دهد به طوری که پس از آن شاهد استقبال عمومی در نمایشگاه مرکزی و تعمیرگاه داتیس خودرو بوده ایم.

دومین نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب و رونمایی از خودرو Heico S90 
در سال 1396 شرکت داتیس خودرو همچون سال گذشته آن، برای دومین سال متوالی در بزرگترین نمایشگاه خودرویی سال حضور یافت و یکی از خبرسازترین شرکت ها در این نمایشگاه شد. داتیس خودرو با رونمایی از دوچرخه های الکتریکی و سولار لائوس و همچنین دوچرخه های حرفه ای، شهری و الکتریکی بوتچیا ایتالیا  ترویج کننده حمل ونقل پاک در فضای نمایشگاه بود. براین اساس داتیس خودرو تنها شرکت مولتی برند در این نمایشگاه بود و توانست در کنار دوچرخه های الکتریکی قطعات برند ریس چیپ، روغن موتور تاکومی ژاپن، روغن موتور و مکمل های میلرز انگلستان و همچنین باتری اینتکت را نیز به معرض نمایش بگذارد. مهم ترین و خبرسازترین اقدام داتیس خودرو در نمایشگاه تهران، معرفی خودرو S90  Heico  در چهارمین روز بود که این رونمایی با حضور جمعی از هموطنان عزیز و اصحاب رسانه برگزار شد. 

دومین دوره نمایشگاه بین المللی حمل و نقل، راهسازی، راهداری و صنایع وابسته مصلی تهران 96 

از آنجایی که داتیس خودرو، شرکتی پیشرو در توسعه حمل و نقل پاک و ارائه خدمات پس از فروش در این صنعت است؛ شرکت در دومین نمایشگاه حمل و نقل، راهسازی، راهداری و صنایع وابسته در سال 1396 فرصتی مناسب برای معرفی هر چه بیشتر خدمات داتیس خودرو به هموطنان عزیزمان بود. در این نمایشگاه نیز علاقه مندان به محصولات ولوو توانستند از خودرو S90 هایکو بازدید کنند. 

 نمایشگاه بین المللی ایران رایدکس 
نمایشگاه بین المللی ایران رایدکس فرصت مناسبی برای معرفی دوچرخه های الکتریکی و خورشیدی دست ساز ایتالیایی برای اولین بار در ایران بود. در این نمایشگاه دوچرخه های لائوس و بوتچیا جهت بازدید علاقه مندان به حمل و نقل پاک به نمایش گذاشته شد. داتیس خودور در این نمایشگاه چشم اندازی متفاوت را به روی صنعت حمل و نقل سبز کشورمان گشود. 

هفدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک- مرکز همایش های بین المللی برج میلاد تهران 

هفدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک با هدف و نگاه به آینده صنعت حمل و نقل کشور و گسترش هوای پاک برگزار گردید. در این کنفرانس صاحب نظران داخلی و خارجی در خصوص توسعه فرهنگ استفاده از دوچرخه به ویژه دوچرخه های الکتریکی سخنرانی کردند. آقای محسن پور سید آقایی، معاون حمل و نقل و ترافیک، با تمجید از دوچرخه های الکتریکی لائوس و بوتچیا آینده صنعت حمل و نقل کشور را در گرو استفاده از حمل و نقل سبز دانست و از شرکت داتیس خودرو به علت پیشرو بودن در معرفی این مهم قدردانی کرد.

کنفرانس بین المللی تدکس
رویداد تدکس یک کنفرانس بین المللی است که هر ساله تقریبا در کلیه کشورها برگزار می شود. هدف از برگزاری  این کنفرانس ارتقا اندیشه و حمایت از ایده های نو می باشد. از این رو داتیس خودرو در راستای اهداف و مسئولیت های خود که شامل حمایت از محافل علمی دانشجویی نیز می شود به حمایت از تدکس سال 1396 دانشگاه علم وصنعت پرداخت و یکی از حامیان این رویداد بین المللی بود.